Nuvola apps bookcase Icône HS.svg
Emoji u1f3eb.svg

בתי ספר שמעוניינים להשתתף בפרויקט מוזמנים לשלוח דוא"ל לכתובת info@kidipedia.org.il

שיחת משתמש:יובל בביוב

מתוך קידיפדיה
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
Movicon-regards.gif
שלום, יובל בביוב, וברוך בואך לקידיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

בברכה,
Dekel E (שיחה) 11:47, 24 בפברואר 2016 (EET)

מפעיל מערכת

שלום יובל, הפכתי אותך למפעיל מערכת. אנא השתמש בהרשאות בחכמה. Dekel E (שיחה) 11:47, 24 בפברואר 2016 (EET)

אגוז אדמה

בעקבות השיר שהוספת, נאלצתי לחסום אותך לשנייה. חבל. Dekel E (שיחה) 18:42, 12 במרץ 2016 (EET)

ערכים

אתה מתבקש לכתוב ערכים בלבד ולא לבדוק ערכים במהלך החודשיים הקרובים. הפרופסור אמר שכל השאר יכול לחכות. Dekel E (שיחה) 15:23, 25 במרץ 2016 (EET)

בסדר, הוד רוממותו דקל. יובל בביוב | שיחה | כתבו ערכים דחופים! 15:31, 25 במרץ 2016 (EET)
Dekel E דיברתי איתו והוא אמר שמחצית מן הזמן יוקדש לשיפור ערכים קיימים. יובל בביוב | שיחה | כתבו ערכים דחופים! 18:24, 25 במרץ 2016 (EET)
באמת? אני אבדוק איתו. שיפור ערכים קיימים זה לא עריכת דפי עזרה. Dekel E (שיחה) 10:29, 26 במרץ 2016 (EET)
בדקתי ואכן יש לך אישור. תהנה. רק תשתדל באמת לכתוב חצי מהזמן ערכים. Dekel E (שיחה) 18:31, 27 במרץ 2016 (EEST)

מרחב מדיה ויקי

אין צורך להגן על דפים במרחב מדיה ויקי. כל הדפים במרחב הם מוננים אוטומטית ברמה שמתירה רק למפעילי מערכת לערוך אותם. Dekel E (שיחה) 18:37, 27 במרץ 2016 (EEST)

בסדר, תודה. יובל בביוב | שיחה | כתבו ערכים דחופים! 15:53, 29 במרץ 2016 (EEST)

בדיקת ערכים

שלום יובל, אתה מתבקש לא לתקן טעויות בערכים של משתמשים פעילים אחרים בכדי לעזור להם ללמוד את הכתיבה בקידיפדיה. אם אתה מוצא טעות מסויימת, הער על כך בדף השיחה של המשתמש כדי לעורר את תשומת הלב שלו. תיקוני ניסוח וכו' עדיף להשאיר גם למשתמש אלא אם השפה ממש ירודה ולא מתאימה לקידי, כיוון שאם אינך בקיא בנושא מסויים התיקון עלול לגרום לשגיאות חמורות בערך. תודה, Dekel E (שיחה) 20:54, 30 במרץ 2016 (EEST)

אני אשתדל, אלא אם כן המשתמש בוחר שלא להגיב. יובל בביוב | שיחה | כתבו ערכים דחופים! 16:49, 31 במרץ 2016 (EEST)

ייבוא דפים מוויקיפדיה

שלום יובל, אין צורך לייבא כל דף מדיניות או עזרה מוויקיפדיה, מהסיבה הפשוטה שקידיפדיה שונה מאוד מוויקיפדיה. כך למשל, דף של "היו נועזים בעריכת ערכים" לא רלוונטי לנו יותר מידי, כיוון שהעבודות ניתנות על ידי מורים וכן דף לייעוץ לשוני לא רלוונטי, כי הערכים ייבדקו על ידי המורים שיסייעו להם בכל מצב. אם יש שאלה שקשורה לשם אפשר לשאול בייעוץ הלשוני של ויקיפדיה, אבל באמת שזה דף מיותר. נ"ב: התיבה בדף המשתמש לשך לא עובדת (של יצירת פסקה). Dekel E (שיחה) 12:26, 4 באפריל 2016 (EEST)

קצרמרים

שלום יובל, אני חושב שמיותר להוסיף לכל ערך את תבנית קצרמר כי כל ערך שני הוא קצרמר. התבנית הזאת לועגת בעצם לערכים קצרים שנכתבו, גם אם הם מוסברים בצורה טובה. בנוסף, התיבה של "יצירת פסקה חדשה" של דף השיחה שלך לא עובדת. Dekel E (שיחה) 16:00, 8 באפריל 2016 (EEST)

בן אפלק

שלום יובל, נהוג לציין תאריך לידה ופטירה כפי שעושים בוויקיפדיה, עם סוגריים רגילות - (נולד ב-15 באוגוסט 1972). המבנה שכתבת לא תקין, מהסיבה הפשוטה שהמשפט המורכב "בן אפלק הוא שחקן, ובמאי אמריקאי הנולד ב-15 באוגוסט 1972" מכיל שני משפטים: "בן אפלק הוא שחקן אמריקאי" שמשמש כפסוקית (משפט טפל) ו"בן אפלק נולד ב-15 באוגוסט 1972" שמשמש כמשפט המרכזי. לכן, קיבלנו המשפט המרכזי הוא איננו המשפט החשוב מבין השניים ולכן יש לשמור על מבנה הסוגריים הנהוג בוויקיפדיה. Dekel E (שיחה) 16:13, 8 באפריל 2016 (EEST)

ערכים

שלום יובל, אנא הקפד להוסיף את הערכים שאתה כותב לכאן. הדף הזה מרכז את כל הערכים שנכתבים במסגרת ההתנדבות בליד"ה ולכן חשוב לציין כל ערך. עד עתה עדכנתי את הערכים שלך, אבל בעתיד הקפד לציין אותם בעצמך. שבוע טוב וחג שמח, Dekel E (שיחה) 21:51, 16 באפריל 2016 (EEST)

אירופה

שלום יובל בערך שכתבתה על אירופה אמרת שהמון מדינות כגון קזחסטן שאינן באירופה נמצאות באירופה. הייתי ממליץ לך להוריד את המדינות הללו היות וזה פשוט לא מדויק.

כדורגל

שלום יובל, ההתנהלות שלך בקשר לערך כדורגל הייתה לא נכונה. קודם כל, הסרת חלק מהתוכן שכתב מתנדב שלנו בבית הספר בצפת ללא סיבה (זה לא נקרא שכתוב) ושנית, מחקת את הקרדיט המגיע לו על כתיבת הערך (ייתכן והתכוונת להוסיף אותו בסוף, אם כי הדבר לא נראה כך). בשל זאת, נאלצתי לבטל את עריכתך (תוך שימוש בשחזור מהיר). אם אתה מעוניין ליצור ערך על כדורגל, אינך צריך להסיר מידע שנראה לך לא רלוונטי מהערך הקיים. אתה יכול בהחלט לשכתב אותו ולהרחיב אותו, או ליצור ערך כדורגל 2 בדומה לירושלים וירושלים 2, כאשר בעתיד יאחדו אותו. תודה, Dekel E (שיחה) 22:50, 6 במאי 2016 (EEST)

בקשה

שלום יובל אני מודה לך על הנקודות שאתה מסביר לי לגבי פורמט הכתיבה אך ראשית אתה צריך להבין שהפורמט שלנו אינו אמור להיות זהה לזה של ויקיפדיה ולאחר שהייאצתי עם דקל הוא אמר לי שחלק מהנקודות שכתבת לי אינן דבר רצוי. בנוסף אבקש שלא תערוך את הערכים שלי ותתמקד בהארכת ובשיפור הערכים שלך היות וההערות שאתה משאיר בערכים עליהם עוד נשארה עבודה או השכתובים שלך נותים להיות לא נכונים, מעט פוגעניים ולמעשה עולים לי על העצבים.

אני מקווה מאוד שתקשיב להצאותי, בברכה, ערן

תיקון

אני מעוניין לנסח מחדש את דברי לאחר שהתעדכנתי במעשי הימים האחרונים. ראשית עלי להדגיש שההערות וכל דבר שאתה מוסיף לערך שלא נכתב בידך אלא בידי הוא פוגעני, מנוסח בצורה הנועדה להעליב ומתגרה בבעיה המאוד גדולה, והלא רצונית שלי הנוגעת באיות ואני מעוניין גם לציין שבמקרה ואתה תעז להתערב בערכים שלי ולשנות אותם למרות חוסר היכולת שלך להבין את הנושא אראה את הדבר כתקיפה אישית כנגדי וכעלבון גדול מאוד.